22.9 C
Kraljevo
Cреда, јун 10, 2026
spot_img
PočetnaVestiMoto skup u Vrnjačkoj Banji: Adrenalin, druženje i rok spektakl

Moto skup u Vrnjačkoj Banji: Adrenalin, druženje i rok spektakl

Pod sloganom „Jedan put. Bezbroj priča. Jedna noć.”, Vrnjačka Banja je tokom vikenda postala centar motociklističkog sveta. Više od 500 bajkera iz Srbije, regiona i Evrope stiglo je u grad, donoseći pravi duh slobode, prijateljstva i strasti prema dvotočkašima.

Defile kroz grad, moto kamp, zanimljive igre i druženje obeležili su ovaj dvodnevni događaj, dok je muzički spektakl uz bendove Black&White sa Filipom Zmaherom, Cesium i Locomotion podigao atmosferu na viši nivo.

Google search engine

Organizator manifestacije bio je Moto klub Goč, uz podršku Opštine Vrnjačka Banja, Turističke organizacije Vrnjačka Banja i Sportskog centra Vrnjačka Banja.

Moto skup je dao poseban pečat letnjoj turističkoj sezoni i pokazao da Vrnjačka Banja ima kapacitet da bude domaćin i ovakvim događajima. Organizatori ističu da je cilj da ovaj skup postane tradicija i da svake godine privlači sve veći broj ljubitelja motora i rok muzike.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img