Kada se motorne mašine upale, a zvuk gitara probije tišinu letnje noći – znamo da je vreme za još jedan Moto skup u Vrnjačkoj Banji!
Ove godine, 23. i 24. avgusta, Olimpijski bazen postaje centar dobre energije, bratskog druženja i nezaboravne zabave. Ulaz na bazen je besplatan, a organizatori iz Moto kluba „Goč“ pripremili su program koji će spojiti sve ono što bajkerska duša voli – slobodu, put, smeh i dobru muziku.
Na rasporedu su moto kamp, ručak za bajkere, takmičarske bajkerske igre i, naravno, prava rock svirka. Za vatrenu atmosferu pobrinuće se bendovi Black & White (sa Filipom Žmaherom), Cesium i Locomotion, čije će note pratiti zvuk motora do kasno u noć.
„Jedan put. Bezbroj priča. Jedna noć.“ – moto je ovogodišnjeg skupa, a upravo to obećava i događaj: jedinstvenu priliku da se svi ljubitelji dvotočkaša i rock’n’rolla okupe, podele iskustva i stvore uspomene koje se pamte zauvek.








