Tradicionalna proslava dana SB "Merkur" 13. januar, upriličena je u restoranu Novog Merkura. Svake godine menadžment "Merkura" okuplja zaposlene, prijatelje i saradnike u cilju dočeka Srpske Nove godine i osvrta na prethodnu godinu.
Protekla 2025. bila je godina velikih investicija i obaranja rekorda, godina u kojoj su uspešno ostvareni svi definisani ciljevi i željeni planovi.
Direktor SB "Merkur" osvrnuo se na predhodnu godinu i rekao da je završen veliki deo radova na objektu "Merkur Palace" - najvećem Merkurovom projektu u poslednjoj deceniji, čiji završetak će otvoriti novu eru u zdravstvenom turizmu Vrnjačke Banje.
"Merkur" je izgradnju Palasa započeo 2018. godine kao investiciju iz sopstvenih sredstava, ali su tokom 2019. godine obezbeđena finansijska sredstva uz pomoć Vlade Republike Srbije, Ministarstva Zdravlja i Fonda za razvoj Republike Srbije. Završetak radova planiran je do kraja godine.
Za dobre rezultate u 2025. zaslužni su svi zaposleni u medicinskom i nemedicinskom sektoru, kao i svi poslovodni organi od Upravnog i Nadzornog odbora, pa do srednjeg i top menadžmenta "Merkura". Ipak, kao i svake godine, izabrani su radnici koji su se izdvojili među ostalima.
Titulu najboljeg radnika u medicinskom sektoru i vaučer za 2 osobe za 7 dana na Zlatiboru u hotelu "Čigota", dobio je Predrag Pavlović, viši fizioterapeut.

Titulu najboljeg radnika u nemedicinskom sektoru dobila Jelena Dugalić, vođa grupe smeštaja i takođe vaučer za 2 osobe za 7 dana na Zlatiboru u hotelu "Čigota".

Za dobar provod u "Merkuru" bili su zaduženi "Barakuda bend" i Slavko Banjac.








