Seosko domaćinstvo "Vilin vrt" projetkom "Digitalni detoks"osvojilo je treće mesto na 20.takmičenju najbolje tehnološke inovacije u kategoriji "Inovativno selo".
"Digitalni detoks"podrazumeva odsustvo digitalne tehnologije i povezivanje porodica u netaknutoj prirodi.
U ovom projektu, pored Vilinog vrta učestvovali su Fakultet za hotelijerstvo i turizam, mesna zajednica Otroci i opština Vrnjačka Banja.
Osvojeno treće mesto na takmičenju najbolje tehnološke inovacije u kategoriji "Inovativno selo" veoma znači i mesnoj zajednici Otroci.
Vanja i Marko, vlasnici "Vilinog vrta", dugo sarađuju sa Fakultetom za hotelijerstvo i turizam. Podrška ove institucije bila je od izuzetnog značaja.
Na projektu "Digitlani detoks", Vilin vrt i saradnici radili su tokom leta. Naporan, vredan i predan rad timu je doneo treće mesto.
Digitalni detoks prate i radionice, na kojima će ljudi naučiti kako da koriste sopstvene resursa u cilju unapređenja poslovanja i kako da se oslobode ogromnih količina infortmacija kroz nedeljni plan.








