Danas u 11:30 časova jedan od kupača našao se u životnoj opasnosti na Olimpijskom bazenu. Spasilačke službe potvrdile su činjenicu da je bezbednost spasilačkog tima na viskom nivou.
Pravovremenim delovanjem na Olimpijskom bazenu spašna su 2 života u prethodnih 7 dana.
PR Sportskog centra Vrnjačka Banja Tomica Ćirić kaže da su ove godine vredno radili na poboljšanju bezbednosti što se i pokazalo poslednjih dana








