Vrnjačka Banja ima nove heroje. FUTSALeri Osnovne škole ,, Popinski Borci'' su prvaci države. Put do zlata vodio je preko ubedljivih pobeda na opštinskom, okružnom i međuokružnom takmičenju, da bi velika završnica usledia na republičkom prvenstvu. U finlau su nadigrali vršnjake iz Petrovca na Mlavi , rezultatom 2:1. Pobednički pehar stigao je u školsko dvorište, gde su šampioni uz ovacije i pemsu proslavili uspeh sa školskim drugarima tokom veluikog odmora.








