21.9 C
Kraljevo
Четвртак, јун 11, 2026
spot_img
PočetnaVestiRadničko-sportske igre 2025 svečano otvorene na terenima "Kocka"

Radničko-sportske igre 2025 svečano otvorene na terenima „Kocka“

Na sportskim terenima "Kocka" u Vrnjačkoj Banji juče su svečano otvorene 14. Radničko-sportske igre, u organizaciji Nezavisnog sindikata policije. Manifestaciju je otvorio ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, istakavši značaj sporta za jačanje kolegijalnog duha i zajedništva među pripadnicima policije.

"Ove igre nisu samo sportsko nadmetanje, već prilika da pokažemo solidarnost, međusobno poverenje i timski duh, što je i temelj našeg rada", poručio je ministar Dačić obraćajući se prisutnima.

Google search engine

Tokom četiri dana trajanja, učesnici iz svih krajeva Srbije nadmetaće se u više disciplina. Pored sportskog programa, organizatori su pripremili i bogat sadržaj za druženje i rekreaciju, dok će završne večeri biti priređena tradicionalna svečana večera uz muzički program.

Radničko-sportske igre postale su simbol zajedništva i tradicije, a Vrnjačka Banja i tereni "Kocka" još jednom su se pokazali kao idealno mesto gde sport, druženje i kolegijalnost idu ruku pod ruku.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img