14 C
Kraljevo
Уторак, јун 16, 2026
spot_img
PočetnaTurizamPočeo "Turistički Samit Srbije" u hotelu "Fontana"

Počeo „Turistički Samit Srbije“ u hotelu „Fontana“

Drugi Turistički samit Srbije u organizaciji produkcijske kuće Bella otvoren je danas u hotelu Fontana. Na dvodnevnoj manifestaciji će se kroz panele i predavanja predstavii hirurzi, lekari, psiholozi, nutricionisti, hotelijeri, novinari, gastronomi i saloni za negu i lepotu. Cilj ovogodišnjeg Samita je da se kroz razmenu iskustava donesu planovi, predlozi, zaključci, za poboljšanje zdravstvenog turizma.

Ovogodišnju manifestaciju otvorila je Višnja Rakić, pomoćnica Ministra za turizam i omladinu. Višnja Rakić je na otvaranju Samita objavila da će na predstojećem, 46. Sajmu turizma u Beogradu zemlja partner biti Italija, što predstavlja veliku razvojnu šansu za Srbiju. Turistički Samit Srbije takođe je prilika da se donesu strategije za razvoj zdravstvenog turizma.

Opština Vrnjačka Banja i Turistička Organizacija pokrovitelji su Turističkog samita Srbije.

Google search engine

Turistički Samit trajaće do subote, 12. oktobra. Ove godine organizatori su pružili mogućnost zainteresovanima da obave preglede i konsultacije sa doktorima iz zemlje i inostranstva.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img