16.7 C
Kraljevo
Четвртак, јун 11, 2026
spot_img
PočetnaKulturaOtvoren 22. Sabor šumara u Vrnjačkoj Banji

Otvoren 22. Sabor šumara u Vrnjačkoj Banji

U Vrnjačkoj Banji otvoren je 22. Sabor šumara, koji je okupio  više stotina zaposlenih iz JP „Srbijašume“. Prisutnima se obratio direktor „Srbijašume“ Krsto Janjušević i proglasio radničke igre otvorenim.

Godišnji susret šumarskih radnika je prilika da razmene iskustva,nauče nešto novo, ali i šansa da pokažu koliko su važne šume, očuvanja životne sredine i kako da se spreče požari, koji su bili česti ove godine.  Predsednik Opštine Boban Đurović, pozdravio je prisutne i istakao značaj Šumarijade koja se tradicionalno u septembru održava u Vrnjačku Banju.

Google search engine

Tradicionalna Šumarijada ima i takmičarski deo, u kom će se u nekoliko disciplina nadmetati radnici javnih preduzeća.

Google search engine
Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img