Karatisti kluba „Vrnjačka Banja" proteklog vikenda dostojno su predstavljali reprezentaciju Srbije na Balkanskom prvenstvu održanom u Derventi (Republika Srpska). U konkurenciji od oko 300 takmičara iz osam zemalja, nastupilo je i 12 predstavnika kluba iz Vrnjačke Banje, koji su ostvarili izuzetan uspeh osvojivši ukupno 14 medalja: 4 zlatne, 5 srebrnih i 5 bronzanih, uz još 3 osvojena četvrta mesta u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Posebnu težinu ovom rezultatu daje činjenica da je svaki takmičar kluba osvojio medalju, čime su još jednom potvrdili visok nivo kvaliteta i kontinuiranog rada pod stručnim vodstvom trenera Dejana Atanaskovica. Za najboljeg takmičara turnira proglašen je Luka Boćanin, čime je dodatno krunisan veliki uspeh kluba i reprezentacije.










