13.3 C
Kraljevo
Уторак, јун 16, 2026
spot_img
PočetnaSportKaratisti KK "Vrnjačka Banja" sa Balkanskog prvenstva doneli 14 medalja

Karatisti KK „Vrnjačka Banja“ sa Balkanskog prvenstva doneli 14 medalja

Karatisti kluba „Vrnjačka Banja" proteklog vikenda dostojno su predstavljali reprezentaciju Srbije na Balkanskom prvenstvu održanom u Derventi (Republika Srpska). U konkurenciji od oko 300 takmičara iz osam zemalja, nastupilo je i 12 predstavnika kluba iz Vrnjačke Banje, koji su ostvarili izuzetan uspeh osvojivši ukupno 14 medalja: 4 zlatne, 5 srebrnih i 5 bronzanih, uz još 3 osvojena četvrta mesta u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Posebnu težinu ovom rezultatu daje činjenica da je svaki takmičar kluba osvojio medalju, čime su još jednom potvrdili visok nivo kvaliteta i kontinuiranog rada pod stručnim vodstvom trenera Dejana Atanaskovica. Za najboljeg takmičara turnira proglašen je Luka Boćanin, čime je dodatno krunisan veliki uspeh kluba i reprezentacije.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img