Analiza zaključkaka donetih na prvoj sednici i njihova realizacija bila je tema današnje sednice Odbora za upravljanje, korišćenje i zaštitu prirodnih resursa skupštine opšitne Vrnjačka Banja.
Članovi odbora saglasni su da je neophodna hitna sanacija izvora.
Džamić kaže da se delokrug posla preduzeća ,,Šume Goč‘’ i "Belimarkovac" prepliće, te je, smatra, potrebna bolja saradnja između ova dva javna preduzeća.
Odgovori na pitanja koja su danas članovi odbora postavili i realizacija zaključaka biće tema narednog zasedanja.








