Ambasada Republike Poljske prepoznala je značaj ulaganja u predškolske ustanove i donirala 7.600 evra Predškolskoj ustanovi "Radost". Ova sredstva iskorišćena su za opremanje Jaslene grupe u objektu u Štulcu novim nameštajem, čime su mališanima obezbeđeni lepši, savremeniji i funkcionalniji uslovi za boravak i igru.
Povodom realizacije projekta, ustanovu je posetila otpravnica poslova Ambasade Republike Poljske, Kamilla Duda Kawecka, u pratnji direktorke PU "Radost" Maje Cvetković i predsednika opštine Vrnjačka Banja Bobana Đurovića.
Tokom posete, naglašena je važnost saradnje i prijateljstva, kao i posvećenost zajedničkom cilju – stvaranju boljih uslova za rast i razvoj dece. Iz PU "Radost" poručuju da je ovakva podrška dragocena i da predstavlja ulaganje u budućnost, jer ulaganje u najmlađe znači ulaganje u sutrašnje društvo.








