ALEKSANDRA PRIJOVIĆ, nastupila je sinoć u Vrnjačkoj Banji na stadionu malih sportova "Kocka".
Publika je željno iškevala Aleksandru i nju spremila razna iznenađenja i poklone! Ljudi su na hamerima pisali želje i pozdrave, slali cveće, ali i razne posvete.
Podsećamo, na koncertima je uvek prati i suprug Filip Živojinović, koji joj je glavni producent, ali i tekstopisac i kompozitor. Oni važe za jedan od najskladnijih parova na estradi, a Prija je svojevremeno ispričala kako je njihova ljubav krenula.
Posle zapaženih takmičarskih trenutaka, Aleksandra je objavila niz hitova koji su od samog početka pokupili simpatije publike. Njen uspeh, ne samo da potiče od neospornog muzičkog talenta, već i od posvećenosti, upornosti i autentičnosti koju donosi na scenu.
Pesme poput "Dam Dam Dam", "Za nas kasno je", "Ja sam odlično", "Bogata sirotinja", "Legitimno", "Zvuk tišine" i "Devet života" zapalile su publiku u Vrnjačkoj Banji koja je uživala do ponoći u dobroj atmosferi.









