21.9 C
Kraljevo
Четвртак, јун 11, 2026
spot_img
PočetnaKulturaVrnjačke Iskrice snimile prvi spot za pesmu ,,Kako sunce decu budi’’

Vrnjačke Iskrice snimile prvi spot za pesmu ,,Kako sunce decu budi’’

,, Kako sunce decu budi’’ prvi je spot Vrnjačkih Iskrica. Ovaj gradski dečiji hor za samo dve godine postojanja može da se pohvali brojnim uspesima, među kojima su različite nagrade, mnogobrojni nastupi i sada spot. 

Ideju za snimanje spot dobile su nastavnice Magdelene i Katarina.

Google search engine

Spot je sniman u Vrnjačkom parku i na staklenom vidikovcu. Deci iz hora ,, Vrnjačke Iskrice’’ pevanje je bliska aktivnost, ali snimanje spota je za njih nešto sasvim novo.

Spot za pesmu ,, Kako sunce decu budi’’ nalazi se na jutjub kanalu Magdalene Petrović ilić.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img