U Domu zdravlja "Dr Nikola Džamić", 22. septembra, 64 pacijenata iskoristilo je priliku da besplatno proveri svoje zdravlje, što je jasno pokazalo koliko je svest o zdravstvenoj zaštiti probuđena u našoj zajednici.
Pregledi su obavljani od strane lekara opšte prakse, koji je, na osnovu rezultata pregleda, upućivao pacijente internisti za dalju dijagnostiku u slučaju tegoba vezanih za gastrointestinalni trakt i hematološku oblast.
Akcija preventivnih pregleda je bila dostupna svima, uključujući i one pacijente bez zdravstvenog osiguranja.








