16.7 C
Kraljevo
Четвртак, јун 11, 2026
spot_img
PočetnaVestiUčenici i nastavnici srednje mješovite škole ,,Danilo Kiš''  u poseti Vrnjačkoj Banji

Učenici i nastavnici srednje mješovite škole ,,Danilo Kiš“  u poseti Vrnjačkoj Banji

UTŠ i Srednja mješovita škola ,,Danilo Kiš'' iz Budve   početkom godine su potpisale sporazum o saradnji. U to ime, učenici i nastavici ove škole, boravili su sedam dana u Vrnjačkoj Banji.

Učenici i nastavici Srednje mješovite škole ,,Danilo Kiš'' obilazili su Vrnjačku Banju i okolna mesta.

Google search engine

Šestog dana, UTŠ je za goste priredila koktel, na kome je prezenotvala enološke i gastronomske specijalitete. U Japanskom vrtu, dve škole su zasadile drvo prijateljstva, a poseta se završila oproštajnom žurkom.

Obe škole imaju cilj, da saradnja traje što duže i da se međusobno posećuju barem jednom godišnje.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img