U okviru Veligospojinskog sabota u Gračacu, odigrana je utakmica drugog kola zapadne Srbiije u odbojci između odbojkaškog kluba Gračac i Rudara iz Baljevca. Domaćini su pobedili 3:1, a ovo je bila i oproštajna utakmica za Marka Popovića, Aleksandra Blagojevića i Miroslava Daničiča.
Dok su Mige, Marko i Aleksnadar igrali poslednju zvaničnu utakmicu, deca su napolju uživala u čarima sabora. Šećerna vuna, palačinke, različite igre i simbol vašara ringišoil zakupirali su dečiju pažnju. Stariji su više zainteresovani za hranu i piće, pa su mnogi svraćali na Broćin štand.
U šatoru do kasno u noć pevale su muzičke zvezde, odbojkaši su bili najveseliji.








