Davdeset dva poslodavca oglasilo je potrebu za preko 100 novih radnih mesta na prolećnom sajmu zapošljavanja održanom danas u Hotelu Fontana, u organizaciji NZS, a uz podršku opštine Vrnjačka Banja,Školske uprave Raškog okruga, Srednje UTŠ-a kao i Fakluteta za hotelijerstvo i turizam U Vrnjačkoj Banji. Sajam je otvorio direktor NSZ Filijala Kraljevo.





Vrnjačka Banja predstavlja turističko mesto koje je posećeno i živo tokom čitave godine, ali je letnja sezona period koji obiluje bogatim kulturno-zabavnim sadržajem koji privlači goste sa svih meridijana. Danas su porebu za novim radnim mestima oglasili gotovo svi hotelijeri i ugostitelji.







