Opštinski odbor Srpske napredne stranke Vrnjačka Banja svečano je u prisustvu članova, simpatizera i mnogobrojnih prijatelja proslavio stranačku slavu Svete Petke. Namesnik žički Saša Kovačević obratio se prisutnima, ističići značaj ovog dana.
Ovogodišnji domaćin i kolačar Miljko Arsić kolačarstvo za narednu godinu predao je Mladenu Raičeviću odborniku u Skupštini Opštine Vrnjačka Banja i predsedniku mesnog odbora Gračac.







