Završno predavanje "Reproduktivno zdravlje u službi mladih i HPV vakcine" održano je u Domu učenika Ugostiteljsko turističke škole u Vrnjačkoj Banji.
Predavanje su su održale dr Vesna Malićanin - direktoka Doma zdravlja "Dr Nikola Džamić" i načelnica pedijatrije dr Jelena Dišović učenicima svih razreda Ugostiteljsko turističke škole. Mladi za potrebnim informacijama danas posežu najčešće preko Google pretraživača, pa je cilj ovog interaktivnog predavanja da se pravovremeno i na pravi način edukuju o značaju reproduktivnog zdravlja.
U planu je da se predavanja u predstojećem periodu održe u svim Osnovnim školama na teritoriji Opštine Vrnjačka Banja i Vrnjačkoj Gimnaziji.








