Trospke vrućine su uticale negativno na vodosnabdevanje Vrnjačke Banje.
JP ,, Beklimarkovac'' se već dvadeset dana suočava sa povećanom potrošnjom vode u nenamenske svrhe.
U Belimarkovcu kažu da restriktivnih isključenja vode neće biti. Stabilizaicija vodosnabdevanja se očekuje sa padom temperature.
Direktor JP ,, Belimarkovac’’, Dragoslav Blagojević, apeluje na meštane Vrnjačke Banje da budu solidarni, kako bi svi ljudi imali pijaću vodu u svakom trenutku. Poseban apel odnosi se na one koji vodu koriste za zalivanje.








