Predsednik Opštine Vrnjačka Banja Boban Đurović ugostio je predstavnika Asocijacije Srba u Rumuniji i predstavnika Srba u Rumunskom parlamentu povodom dogovora o saradnji sa Temišvarom.
Predsednik Đurović očekuje uspešnu saradnju poput one koja je ostvarena sa Makedonijom i Bugarskom.

Nakon današnje posete, Vrnjačka Banja je ostavila lep utisak na goste iz Rumunije
Na sastanku je bilo reči o bratimljenju sa nekom od opština Temišvara u cilju konkurisanja i obezbeđivanja sredstava preko međunarodnih fondova.








