Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović uručila je juče ugovore za energetsku sanaciju objekata od javnog značaja u 41 opštini i gradu u Srbiji u zgradi opštine Smederevska Palanka, koja je energetski sanirana kroz isti program. Ugovor je potpisala i opština Vrnjačka Banja.
Predsednik opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović, kaže da ovaj ugovor predstavlja važan korak ka modernizaciji javnog osvetljenja u seoskim područjima Vrnjačke Banje. Zahvalio se ministarki Đedović Handanović i njenom timu na podršci i saradnji, kao i svima koji su učestvovali u pripremi ovog važnog projekta.







