Pobednik petog Međunarodnog Kraljevskog kupa ,,Kraljice Marije'' u fudbalu za devojčice, održanom na terenu u Vrnjcima, je ekipa Mladost iz Podgorice.
Preko 120 devojčica iz 6 klubova iz Srbije, Crne Gore i Rumunije učestvovalo je na ovom turniru, čiji su pokrovitelji opština Vrnjačka Banja i njeno kraljevsko veličanstvo Princeza Danica Karađorđević.
Princeza Danica kaže da Kup Kraljice Marije nije nema samo sportksi karakter.
Organizatori kažu da je ovo bio neizvetsan i uzbudljiv turnir. Dodaju da ženski fudbal sve više privlači pažnju, zbog veštine devojaka, lepote i fer plej igre.








