Četvrti Memorijalni koncert "Sećanje" održan je proteklog vikenda u vrnjačkom bioskopu. Koncert se organizuje u sećanje na prvog predsednika Kulturno umetničkog društva "Abrašević", Vanča Rutenskog, koji je preminuo 2020. godine.
Gost koncerta bio je dečiji hor "Vrnjačke iskrice" kojim diriguju Katarina Aksentijević i Magdalena Petrović Ilić. Tradicionalnom, rok i pop muzikom hor "Abrašević" i "Vrnjačke iskrice" dočarali su duh tradicije publici.
Koncert "Sećanja" bio je prilika i da hor "Abrašević" obeleži jubilarnih deset godina postojanja.








