Vrnjačka Banja i ovog vikenda bila je centar ljubitelja istorijskih vozila. U organizaciji Oldtajmer kluba Vrnjačka Banja realizovan je 20. Međunarodni skup oldtajmera, na kojem su posetioci uživali u prelepim klasičnim automobilima i druženju uz istinski retro duh.Vrnjačkom Banjom prodefilovalo je preko 100 vozila oldtajmera.


Za učesnike 20. Oldtajmer šoua pripremljeni su pehari i priznanja. Kako kažu učesnici negovanje starih prijateljstava, sklapanje novih, osmeh i pozitivan duh najveća su nagrada ovakvih okupljanja.










