Polaganjem venaca kod spomenika Kralju Aleksandru Prvom Karađorđeviću, danas je obeležen jedan od najznačajnijih datuma u novijoj vrnjačkoj istoriji - 90 godina od smrti Kralja Aleksandra Prvog Karađorđevića.
U ime Opštine Vrnjačka Banja, vence su položili predsednik opštine, Boban Đurović i predsednik Skupštine opštine, Ivan Radović, kao i predstavnici Udruženja potomaka ratnika 1912-1920. Među okupljenim građanima, svečanosti su prisustvovali odbornici, članovi Opštinskog veća, direktori javnih preduzeća, ustanova i škola, kao i učenici.







