Svečanom sednicom u Kongresnom centru Hotela “Zepter” obeležen je Dan Opštine Vrnjačka Banja- 14. jul u prisustvu velikog broja zvanica iz političkog, privrednog i društvenog života. U ime domaćina, prisutne su pozdravili i građanima Vrnjačke Banje čestitali praznik predsednik opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović i predsednik SO, Ivan Radović.
Nakon prikazanog filma o razvoju Vrnjačke Banje, prisutnima u prepunoj sali kongresnog centra hotela Zepter govorio je predsednik opštine Boban Đurović pod čijom je upravom kraljica kontinentalnog turizma Balkana u poslednjih 12 godina doživela procvat u pravom smislu te reči.
Predsednik opštine, Boban Đurović i predsednik Skupštine opštine Ivan Radović uručili su priznanja i zahvalnice pojedincima i kolektivima, koji su svojim aktivnostima doprineli razvoju i ugledu Vrnjačke Banje i pružili veliku pomoć njenim građanima.








