Sporazum o realizaciji mera aktivne politike zapošljavanja za 2024. godinu danas su potpisali predsednik opštine, Boban Đurović i direktorka NSZ - Filijale Kraljevo, Snežana Prelić.
Sporazum predviđa izdvajanje ukupno 4,2 miliona dinara za subvencije namenjene samozapošljavanju 14 lica, pri čemu će svaki korisnik dobiti 300.000,00 dinara, odnosno 330.000,00 dinara ukoliko je osoba sa invaliditetom.








