Od 16.januara prošle godine pet autobusa „Novog Autoprevoza“ saobraća na području Vrnjačke Banje.
Od 4.decembra i dva puta dnevno ka Stanišincima zahvaljujući mini busu koji je ovo preduzeće kupilo uz podrušku Opštine Vrnjačka Banja.Od danas vozni park bogatiji je za još jedno prevozno sredstvo.
Mini bus, koji je predsednik opštine juče zvanično predao „Novom Autoprevozu“ ima dvadeset plus jedno sedište i osim za prevoz putnika biće korišćeno i u komercijalne svrhe.
Dobrim planiranjem opština i „Novi Autoprevoz“ pokazali su kako se nekadašnji gigant polako vraća na mesto koje mu zasluženo pripada.
Potpisivanjem ugovora minibus je zvanično prešao u ruke Novog Autoprevoza i već od danas sobraćaće na liniji Vrnjačka Banja – Stanišinci.









