21.9 C
Kraljevo
Четвртак, јун 11, 2026
spot_img
PočetnaKulturaKod paviljona u parku održan 4. "Vrnjački festival vina"  – uz dobru...

Kod paviljona u parku održan 4. „Vrnjački festival vina“  – uz dobru hranu predstavljeno više od pedeset vinarija

Četvrti po redu "Vrnjački festival vina", na kome se predstavilo više od pedeset vinarija iz Srbije i regiona, održan je proteklog vikenda u Vrnjačkoj Banji kod paviljona u parku.

Veliki broj posetilaca do kasno u noć mogao je da uživa ne samo u vinima, već i u razgovorima sa ljudima koji su ih stvorili.

Google search engine

Kako je i najavljeno, uz dobru hranu i bogat muzički program, ljubiteljima vina predstavili su se vinogorja iz Šumadije, Srema, Župe, Banata i ostalih vinogorja Srbije. Pored različitih vina posetioci su mogli da uživaju u selekciji autentičnih zalogaja.

Google search engine

Na svečanom otvaranju Festivala, organizatore, učesnike i posetioce, pozdravio je predsednik opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović.

Veliki broj izlagača, nagrađivanih vina i proizvoda i dobra posećenost samo su jedan od brojnih pokazatelja zašto je ova manifestacija sve popularnija širom zemlje. Svoju misiju da promoviše domaće vinarije iz godine u godinu uspešno sprovodi. Pokrovitelj festivala je opština Vrnjačka Banja i turistička organizacija Vrnjačka Banja.

Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img