Uspešna saradnja sa sindikatom Elektroprivrede Srbije i sindikatom Elektromreže Jugoistočne Evrope koja traje već dve decenije nastavljena je i ove godine, pa je tako grupa Kiprana imala priliku da se tokom avgusta odmori i uživa u Merkurovim sadržajima.
Punih 20 godina turisti sa Kipra su stalni gosti Vrnjačke Banje, odnosno Merkura, specijalne bolnice koja, osim zdravstvenih usluga, pruža izuzetno raznovrsne sadržaje za odmor i rekreacije.
Poseta je, kako kaže, Branko Krsmanović, prdsednik sindikata EPS-A, rezultat višegodišnje uspešne saradnje Sindikalne organizacije Elektroprivrede Srbije i Sindikata Elektromreže Jugoistočne Evrope.
Iz Mekura kažu da ih interesovanje inostranih gostiju za uslugama Merkura ne čudi, ukoliko se ima u vidu da je ponuda svake godine sve bogatija, pa se u ovu ustanovu ne dolazi samo na lečenje, već i na odmor i relaksaciju.
Ponuda Merkura i Vrnjačke Banje je iz godine u godinu sve bolja. Merkurov tim marketinga i prodaje je posebno definisao proizvod za ovo tržište.
Nakon ceremonije i ramene poklona domaćina sa gostima, usledila je svečana večera i provod do kasnih sati.








