14 C
Kraljevo
Понедељак, јун 15, 2026
spot_img
PočetnaKulturaGrupa „Bratia“ prvi put nastupila pred Vrnjačkom publikom

Grupa „Bratia“ prvi put nastupila pred Vrnjačkom publikom

Barselonska grupa „Bratia“ održala je svoj prvi koncert u Vrnjačkoj Banji ispred Zamka kulture. Posetioci koncerta uživali su u numerama u kojima je sjedinjeno bogatstvo balkanske muzike i energija džez manuša.

Članove grupe „Bratia“ spojila je ljubav prema muzici, strast i želja za nečim novim. Osim različitih geografskih korena,različiti su im i muzički pravci. Teže ka tradicionalnoj, balkanskoj muzici i nemaju umetničke granice.

Google search engine

Koktel tradicionalne muzike balkana, originalnih numera kvinteta i energije jazz manuša čini ovaj sastav unikatnim muzičkim izražajem.

Google search engine
Najnovije vesti

Ostavi komentar

Molimo vas ostavite kometnar
Please enter your name here

Najnovije vesti

- Advertisment -spot_img