Barselonska grupa „Bratia“ održala je svoj prvi koncert u Vrnjačkoj Banji ispred Zamka kulture. Posetioci koncerta uživali su u numerama u kojima je sjedinjeno bogatstvo balkanske muzike i energija džez manuša.
Članove grupe „Bratia“ spojila je ljubav prema muzici, strast i želja za nečim novim. Osim različitih geografskih korena,različiti su im i muzički pravci. Teže ka tradicionalnoj, balkanskoj muzici i nemaju umetničke granice.


Koktel tradicionalne muzike balkana, originalnih numera kvinteta i energije jazz manuša čini ovaj sastav unikatnim muzičkim izražajem.









