Pred početak letnje turističke sezone najprometnije ulice u Vrnjačkoj Banji biće revitalizovane. Udarne rupe , koje su nastale tokom zimskim meseci juče su locirane, uklonjen je pohaban i dotrajali asfalt oko njih, a popunjavanje rupa usledilo je danas. Iako se možda čini da je ovaj posao okasnio, zapravo nije, Vrnjačka putna infrastruktura se svakog proleća revitalizuje početkom maja,ove godine to je učinjeno pre praznika.



Iz Opštinske stambene agencije napominju da ni jedna ulica neće biti preskočena,pa samim tim, apeluju na meštane da se jave ukoliko smatraju da u njihovoj ulici postoji problem koji treba rešiti. Sredstva za ovaj posao obezbeđena su u budžetu opštine Vrnja;ka Banja. Opštinska stambena agencija potpisala je dvogodišnji ugovor sa osnivačem, tako da će sredstava biti dovoljno za sve putne pravce napominje Branislav Bežanović.


Predhodnih godina opština Vrnjačka Banja imala je odličnu saradnju sa JP ”Putevi Srbije” i resornim ministarstvima kada su asfaltirane saobraćajnice u Dubravi, Novom Selu ili Vrnjcima. Ni ove godine ta saradnja neće izostati kaže Bežanović.

Radovi na revitalizaciji putne infrastrukture u užem centru Vrnjačke Banje biće završeni do petka, odnosno do 1. maja , dok će izvođač radova na seoskom području biti svakodnevno odmah po praznicima.










