Dom zdravlja "dr Nikola Džamić", kao i svake godine spreman je za predostojeći 17. Lovefest. Briga i pomoć svim građanima uvek je na prvom mestu kaže direktorka Doma zdravlja dr Vesna Malićanin.
U dogovoru sa organizatorima Love festa, Dom zdravlja "dr Nikola Džamić" dežuraće sve tri večeri festivala.
Upućen je dopis opštoj bolnici "Studenica" u Kraljevu i Domu zdravlja u Trsteniku za održavanje manifestacije, ukoliko bude bilo potrebe za intervencijom.
Bezbednost i vrhunska zabava u jednom na Lovefestu u Vrnjačkoj Banji su zagaranovani od 8. - 11.avgusta.








