U organizaciji Crvenog krsta Vrnjačka Banja i Mesnog odbora Gračac, uspešno je realizovana 13. akcija dobrovoljnog davanja krvi. U prostorijama stare škole u Gračacu, uz stručnu podršku službe za transfuziju krvi Kliničkog centra Kragujevac prikupljeno je 29 jedinica krvi.

Na akciji DDK-a, dragocenu tečnost dao je i predsednik Opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović.

Poslednja akcija dobrovoljnog davanja krvi biće organizovana u Novom Selu 29. decembra.









